Kapanış Toplantısı

post img

Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi’nin Kapanış Toplantısı, 14 Kasım 2018 Point Otel’de yapıldı.

Ortak Piyasa Düzeni (OPD) Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi kapsamında İkinci Üst Düzey Seminer

post img

Ortak Piyasa Düzeni (OPD) Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi kapsamında düzenlenen Üst Düzey Seminerlerden ikincisi 8 Kasım 2018 tarihinde Ankara Holiday Inn Hotel’de gerçekleştirildi.

Türk Heyeti İspanya’ya çalışma ziyaretinde bulundu

post img

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın yanı sıra ilgili diğer Bakanlıklar ve bağlı kuruluşların temsilcileri, İspanya’da bulunan Üretici Örgütleri, Branşlar Arası Örgütler ve Pazarlama Standartları konularında çalışmalarda bulundu

Türk Heyeti Polonya’ya çalışma ziyaretinde bulundu

post img

Kriz durumlarında uygulanan istisnai destek programları da dâhil olmak üzere tarım sektöründe yer alan destek programları hakkında bilgi edinmek amacıyla T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, diğer ilgili Bakanlıklar ve bağlı kuruluşların temsilcileri tarafından Polonya’ya bir çalışma ziyareti gerçekleştirildi.

Türk Heyeti İtalya’ya çalışma ziyaretinde bulundu

post img

Tarım ve Orman Bakanlığı, ilgili diğer Bakanlıklar ve Bağlı Kuruluşların temsilcileri, Avrupa Birliği’nin kurucu ülkelerinden olan İtalya’ya Ortak Piyasa Düzeni tedbirlerinin uygulanmasına ilişkin kurumsal çerçeveyi incelemek üzere bir çalışma ziyaretinde bulundular

“OPD ve Fiyat Raporlama” Eğitim Semineri

post img

“Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında, “OPD ve Fiyat Raporlama” eğitim semineri 28 Haziran 2018'de Mövenpick Otel’de gerçekleştirilmiştir.

“OPD ve Pazarlama Standartları” Eğitim Semineri

post img

“Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında, “OPD ve Pazarlama Standartları” eğitim semineri 27 Haziran 2018'de Mövenpick Otel’de gerçekleştirilmiştir.

“Genel OPD hükümleri; rekabet kuralları ve devlet yardımı; risk yönetimi” eğitim semineri

post img

“Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında, “Genel OPD hükümleri; rekabet kuralları ve devlet yardımı; risk yönetimi” eğitim semineri 26 Haziran 2018'de Mövenpick Otel’de gerçekleştirilmiştir.

“Okul Programı (Meyve sebze ve Süt) ve Arıcılık Yardım Planı” eğitim semineri

post img

“Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında, “Okul Programı (Meyve sebze ve Süt) ve Arıcılık Yardım Planı” eğitim semineri 25 Haziran 2018'de Movenpick Otel’de gerçekleştirilmiştir.

“Üçüncü Ülkeler ile Ticaret” eğitim semineri

post img

“Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında, “Üçüncü Ülkeler ile Ticaret” eğitim semineri 15 Mayıs 2018'de Grand Ankara Otel’de gerçekleştirildi.

“Piyasa Müdahaleleri” Eğitim Semineri gerçekleştirildi

post img

“Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında, “Piyasa Müdahaleleri” eğitim semineri 14 Mayıs 2018'de Grand Ankara Otel’de gerçekleştirildi.

AB’de Sözleşmesel Hükümler” konulu eğitim semineri

post img

“Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında, “AB’de Sözleşmesel Hükümler” konulu eğitim semineri 10 Mayıs 2018'de Grand Ankara Otel’de gerçekleştirildi.

“AB’de ki Üretici Örgütleri, Üretici Örgütü Birlikleri ve Branşlararası Örgütler” konulu eğitim semineri

post img

“Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında, “AB’deki Üretici Örgütleri, Üretici Örgütü Birlikleri ve Branşlararası Örgütler” konulu eğitim semineri 9 Mayıs 2018'de Grand Ankara Otel’de gerçekleştirildi.

Coğrafi İşaretler ve Şarap Sektöründe Ortak Piyasa Düzeni Eğitim Semineri

post img

“Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında, “Coğrafi İşaretler ve Şarap Sektöründe Ortak Piyasa Düzeni ” konulu eğitim semineri 3 Mayıs 2018'de Grand Ankara Otel’de gerçekleştirildi.

AB Tarım Ürünlerinin Promosyonu Eğitim Semineri

post img

“Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında, “AB Tarım Ürünlerinin Promosyonu” eğitim semineri 2 Mayıs 2018'de Grand Ankara Otel’de gerçekleştirildi.

Stratejik Planlama Eğitimi gerçekleştirildi

post img

“Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında, Stratejik Planlama Eğitimi 24 Nisan 2018'de Grand Ankara Otel’de gerçekleştirildi.

Karkas Sınıflandırma Sistemi Eğitimi

post img

“Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında, teorik ve uygulamalı olarak devam edecek iki haftalık eğitim 19 Mart 2018'de Ankara Wyndham Otel’de başladı.

"Ortak Tarım Politikası" "Ortak Piyasa Düzeni" eğitimleri

post img

"Ortak Tarım Politikası" "Ortak Piyasa Düzeni" eğitimleri Antalya'da başladı.

Ortak Tarım Politikası ve Ortak Piyasa Düzeni Semineri

post img

Ortak Piyasa Düzeni (OPD) Gerekliliklerine Uyum İçin Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi “Ortak Tarım Politikası ve Ortak Piyasa Düzeni” Semineri 6 Şubat 2018 Salı günü Anadolu Downtown Otel’de gerçekleştirildi.

Kalite, rekabet, sürdürülebilirlik… Proje açılış merasimi yapıldı.

post img

Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi

Taslak Başlangıç Raporu Sunuldu

post img

Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi, Taslak Başlangıç Raporu 22 Aralık’ta Bakanlık’a sunuldu.

Açılış Toplantısı

post img

Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi, tarafların katılımı ile 23 Kasım 2017’de T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü’nde yapılan açılış toplantısı ile başladı.

Açılış Merasimi

post img

Ortak Piyasa Düzeni Gerekliliklerine Uyum için Strateji Geliştirilmesi Teknik Yardım Projesi